Duality
Saar en Lenny hebben elkaar ontmoet tijdens de datingserie Leidse Singles.
Daar kwamen ze al tot de conclusie dat ze een muzikale match waren, maar vonden later nog meer common ground.
Sarah vertelde dat ze zich druk maakt om eenzaamheid onder ouderen. Ze is veel bezig met hoe haar oma’s zich voelen en wilde graag iets doen om zeker ouderen in verzorgingshuizen te vermaken. Toen ze dit tegen Lenny zei, vertelde hij dat hij zelf in een verzorgingshuis werkt!
Hun passie voor muziek en voor ouderen komt samen in hun project Dual Music. Samen willen ze in verzorgingshuizen gaan spelen om zo verbinding tussen de twee generaties te leggen terwijl ze zelf ervaring opdoen met live muziekspelen.
Ze passen hun setlist aan op de doelgroep en zijn momenteel hard aan het repeteren. Bovendien wordt het team uitgebreid zodat ze ten alle tijden van entertainment voor de oudere generatie kunnen voorzien terwijl ze de ontmoeting van muzikanten onderling verder aanmoedigen.